top of page

Sun City Istanbul

Sun City İstanbul’da mutlu ve alternatiflerle dolu bir yaşama sahip olabilmeniz için her ayrıntı düşünüldü.

Sun City İstanbul, 1000 m²’lik alan üzerine tek blokta toplam 28 daireden 2+1 ve dublex daire tiplerinden oluşan her ayrıntısı ustalıkla düşünülmüş bir yaşam alanı olarak planlandı.


Topuzlar İnşaat deneyimi ve güvencesiyle hayata geçen Sun City İstanbul, sadece güçlü konumuyla değil, panaromik deniz manzarası ve kendi içindeki sosyal olanaklarıyla da hayatınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak.


EŞSİZ MANZARASIYLA İSTANBUL’UN YÜKSELEN DEĞERİ

Hem modern hem de fonksiyonel alanlar yaratarak hayatınızı kolaylaştıran estetik çizgimizden ödün vermedik. Böylelikle göz zevkinize hitap ederken kullanım kolaylığı sağlamış olduk.ULAŞILABİLİR GÜZELLİK GÜÇLÜ KONUM

Zincirlikuyu Büyükçekmece metrobüs hattına ve E-5 karayoluna yürüme mesafesinde bulunan Sun City İstanbul, Marmara denizine, Marinaya, sahile, hastaneye, okula ve AVM'lere çok yakın bir konumda.


GÜNÜN TÜM YORGUNLUĞUNU ÜZERİNİZDEN ATIN...

Sun City İstanbul’da mutlu ve alternatiflerle dolu bir yaşama sahip olabilmeniz için her ayrıntı düşünüldü.ZARİF, MODERN VE YALIN ÇİZGİLER...

Fonksiyonel ve yalın tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan banyolarda, modern dokunuşlarla farklı bir hava yarattık.EN YAKIN KOMŞUNUZ DENİZ MANZARASI

İstanbul’un denizi uzaklarda değil evininiz yanı başında. Şehrin en güzel sahil şeridinde, Marinaya, Plajlara ve İstanbul Deniz Otobüsüne çok yakınsınız..ÇOCUKLAR EN KIYMETLİMİZ..

Çocuklarınız için tasarlanan oyun alanları, sizler için düşünülen keyifli alanlar sizleri bekliyor. Çocuk dediğin güvenle oyun oynamalı. Yeni arkadaşlar edinmeli, gönlünce eğlenip, yeşilin içinde büyümeli.Çocukça bir dünyası ve kocaman hayalleri olmalı. Sun City İstanbul olarak tüm çocuklarımıza mutlu bir gelecek sözümüz var.


DOĞAL

Yeşil, Sun City İstanbul projemizin vazgeçilmez rengidir. Çünkü ürettikleri oksijen ile sağlıklı yaşam alanları yaratan ağaçların ve günün stresini unutturan huzurlu bahçelerin rengi yeşil…GENİŞ VE GÜVENLİ OTOPARK SUN CİTY İSTANBUL’DA

Her daireye özel otopark. Aracınızın dış etkilerden korunacağı kapalı otoparkın sizin beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.
Sayılarla 

Sun City Istanbul

1000

Proje Alanı (m²)

28

Daire Sayısı

Ticari Bölüm Sayısı

PROJE GALERİSİ

bottom of page