top of page
07.png

Başkan'dan

İnsanların değerli bir yaşam sürmeleri için yenilikçi fikirlerin önemine değer veren TOPUZLAR İNŞAAT, çeyrek asırdan fazla süredir hep bu değerli fikirlerin peşinden gidiyor. Şehrin en kıymetli noktalarında inşaa ettiği stil sahibi ve modern projeler gururla yükseliyor. 30 yıllık geçmişinde her şeyden önce insanı ve ona verilen değeri yücelten TOPUZLAR İNŞAAT 21. yüzyılda bu prensibini sürdürüyor ve çağdaş gereksinimleri ön planda tutan projeler geliştiriyor.


TOPUZLAR İNŞAAT’ın gayrimenkul sektöründeki uzmanlığı ve yatırımları “SUN CITY İSTANBUL” projesinde konut ve ticari konsept tek bir çatı altında toplanıyor. 

"TOPUZLAR PRESTİJ VİLLA" projesinde İstanbul’un merkezi ve seçkin lokasyonlarında, şehir kültürüyle uyumlu, çevresine ve yatırımcılarına değer katan yaşam alanları TOPUZLAR İNŞAAT
deneyimiyle yükseliyor. 

Medeni TOPUZ

Kurumsal: Başkandan
Kurumsal: Hakkımızda

Hakkımızda

Projenizin yönetimi ve denetiminin ne kadar ürkütücü olabileceğinin farkındayız. Bu süreci sizin için sorunsuz ve kolay hale getirmek için buradayız. TOPUZLAR İNŞAAT olarak 1995'den beri 30 yıldır sektörde öncü bir müteahhitlik firması olarak hizmet veriyoruz.

 

En karmaşık ve büyük ölçekli inşaat projelerinden en küçük onarım işlerine kadar tüm projeleriniz için hazırlıklı olan uzman bir ekibimiz var. Yaptığımız işin mükemmel olmasından güç alırız ve müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten memnun kalmaları için beklenenden fazlasını sunarız. Bizimle hemen iletişime geçin, her türlü projeniz için hemen bir randevu alın.

Kurumsal: Misyon ve Vizyonumuz
Hastane Avlusu

Vizyonumuz

Teknolojik, modern ve kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Topuzlar İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Villa

Misyonumuz

Değerlerimize uygun çalışma prensibi ile; yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutarak, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde, en iyi ürün ve hizmeti sunmak, yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin konut ihtiyacını karşılamaktır.

Hastane Avlusu

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. 

İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız. İş ile ilgili bilgilerin ve kişisel bilgilerin gizliliğine saygı gösteririz. Yerel ve uluslar arası ahlaka, profesyonel standartlara saygı gösteririz. Sağlık ve güvenlikle ilgili görev ve sorumluluklarımıza uyarız.

bottom of page