Başkan'dan

İnsanların değerli bir yaşam sürmeleri için yenilikçi fikirlerin önemine değer veren TOPUZLAR İNŞAAT, çeyrek asırdan fazla süredir hep bu değerli fikirlerin peşinden gidiyor. Şehrin en kıymetli noktalarında inşaa ettiği stil sahibi ve modern projeler gururla yükseliyor. 30 yıllık geçmişinde her şeyden önce insanı ve ona verilen değeri yücelten TOPUZLAR İNŞAAT 21. yüzyılda bu prensibini sürdürüyor ve çağdaş gereksinimleri ön planda tutan projeler geliştiriyor.


TOPUZLAR İNŞAAT’ın gayrimenkul sektöründeki uzmanlığı ve yatırımları “SUN CITY İSTANBUL” projesinde konut ve ticari konsept tek bir çatı altında toplanıyor. İstanbul’un merkezi ve seçkin lokasyonlarında, şehir kültürüyle uyumlu, çevresine ve yatırımcılarına değer katan yaşam alanları TOPUZLAR İNŞAAT
deneyimiyle yükseliyor. 

Medeni TOPUZ

 
 

Hakkımızda

Projenizin yönetimi ve denetiminin ne kadar ürkütücü olabileceğinin farkındayız. Bu süreci sizin için sorunsuz ve kolay hale getirmek için buradayız. TOPUZLAR İNŞAAT olarak 1995'den beri 30 yıldır sektörde öncü bir müteahhitlik firması olarak hizmet veriyoruz.

 

En karmaşık ve büyük ölçekli inşaat projelerinden en küçük onarım işlerine kadar tüm projeleriniz için hazırlıklı olan uzman bir ekibimiz var. Yaptığımız işin mükemmel olmasından güç alırız ve müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetten memnun kalmaları için beklenenden fazlasını sunarız. Bizimle hemen iletişime geçin, her türlü projeniz için hemen bir randevu alın.

 

Vizyonumuz

Misyonumuz

Değerlerimiz

Merkez Ofis

Fatih Mah. Boğaziçi Cad.
No: 90 Daire:1 34500
Büyükçekmece, İstanbul

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi
  • Beyaz Heyecan Simge

Abone Olun

©2019, TOPUZLAR İNŞAAT